You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Insta place

Desna-Starohutskyi National Nature Park

Like
Google Maps
Add to trip

Desna-Starohutskyi National Nature Park

More
Less
Rates Reviews 5

Review 5

Mykola Shcherbatiuk

04.10.2019
Парк складається з двох ділянок - лісової та придеснянської. В придеснянській частині широкі заплавні луки, озера, стариці. Мальовничі пейзажі. Сама Десна доволі швидка й глибока.
Information taken from google.com

Наталія Саражинська

05.07.2018
Парк з величезною територією - незайманий ліс, природній витвір з найменшим втручаням людини. Особливо чарує розлита Десна. Довженко: "Міркуючи собі в човні на кожусі, поволі затулив я очі. Мені не стало темно в голові. Заплющуючи очі, й по цей день я ще не маю темряви в душі. Ще світить мозок мій невпинно і ясно, освітлюючи видиме і невидиме без всякого числа і часом без порядку в безмежній низці картин. Картини пливуть, линуть води Десною, весняна вода на Десні. Хмари по небу пливуть вибагливо й вільно і, пливучи в просторах голубих, вчиняють битви і змагання в такому числі, що коли б одну тисячну долю судилось приборкати і поставити в ясний книжковий чи картинний ряд, недаром жив би я на світі і отягчав начальників і соглядатаїв своїх недаром. Чого тільки не бачив я на самому лише небі! Хмарний світ був переповнений велетнями і пророками. Велетні і пророки невпинно змагались у битвах, і дитяча душа моя не приймала їх, впадаючи в смуток. Неспокій, рух і боротьбу я бачив скрізь — в дубовій вербовій корі, в старих пеньках, у дуплах, в болотній воді, на поколупаних стінах. На чому б не спинилось моє око, скрізь і завжди я бачу щось подібне до людей, коней, вовків, гадюк, святих; щось схоже на війну, пожар, бійку чи потоп."
Information taken from google.com

Yevhen Kartsan

22.05.2018
Величезний природній парк національного значення. Степи, ліси, річки, все це тут є і дуже гарне. Тут є багато видів тварин. Є декілька баз відпочинку, де можна чудово відпочити. Будьте обережні гуляючи лісом, бо недалеко проходить кордон з Росією, не заблукайте.
Information taken from google.com

Андрій Дегула

13.05.2018
Великий національний природний парк у якому можна насолодитися природою. На території парку є декілька баз відпочинку, на які можна приїхати просто відпочити або порибалити (оскільки недалечко протікає річка Десна). У цьому парку вперше в житті побачив готель для кажанів. Раніше і не знав що таке буває :)
Information taken from google.com

Sergii Hupalenko

10.05.2018
Унікальна природна пам'ятка яка варта уваги кожного, хто цінує та полюбляє досліджувати флору та фауну
Information taken from google.com

Sign up for newsletters and deals from discover.ua and our partners

By clicking submit you agree to the Terms and Conditions.