Вы должны включить Javascript в вашем браузере для оптимальной работы сайта и отображения разделов полностью.
Insta place

Деснянско-Старогутский национальный природный парк

Старогутская часть НПП "Деснянско-Старогутский" представляет собой единый лесной массив, который является южной частью известных Брянских лесов.
Мне нравится
Поехали!
Добавить в путешествие

Деснянско-Старогутский национальный природный парк

Старогутская часть НПП "Деснянско-Старогутский" представляет собой единый лесной массив, который является южной частью известных Брянских лесов.

Основные площади здесь занимают сосновые леса.Здесь распространены осоковые болота, часто с сфагновыми мхами, а также луга и кустарники. НПП "Деснянско-Старогутский" отличается богатством водных ресурсов. Крупнейшей рекой является Десна.

Здесь обитают лось, косуля, дикий кабан, белка, волк, куница лесная, заяц-беляк и др. После введения заповедного режима в Старогутских лесах появились бобры и начали расселяться по мелиоративным каналам и руслам рек.

Подробнее
Скрыть
Оценки Отзывы 5

Сумская область, г. Середина-Буда, ул. Новгород-Северская, 62

52.337978 | 33.696088

(05451)71449

Сайт

Локация на Google

Отзывы 5

Mykola Shcherbatiuk

04.10.2019
Парк складається з двох ділянок - лісової та придеснянської. В придеснянській частині широкі заплавні луки, озера, стариці. Мальовничі пейзажі. Сама Десна доволі швидка й глибока.
Информация взята с google.com

Наталія Саражинська

05.07.2018
Парк з величезною територією - незайманий ліс, природній витвір з найменшим втручаням людини. Особливо чарує розлита Десна. Довженко: "Міркуючи собі в човні на кожусі, поволі затулив я очі. Мені не стало темно в голові. Заплющуючи очі, й по цей день я ще не маю темряви в душі. Ще світить мозок мій невпинно і ясно, освітлюючи видиме і невидиме без всякого числа і часом без порядку в безмежній низці картин. Картини пливуть, линуть води Десною, весняна вода на Десні. Хмари по небу пливуть вибагливо й вільно і, пливучи в просторах голубих, вчиняють битви і змагання в такому числі, що коли б одну тисячну долю судилось приборкати і поставити в ясний книжковий чи картинний ряд, недаром жив би я на світі і отягчав начальників і соглядатаїв своїх недаром. Чого тільки не бачив я на самому лише небі! Хмарний світ був переповнений велетнями і пророками. Велетні і пророки невпинно змагались у битвах, і дитяча душа моя не приймала їх, впадаючи в смуток. Неспокій, рух і боротьбу я бачив скрізь — в дубовій вербовій корі, в старих пеньках, у дуплах, в болотній воді, на поколупаних стінах. На чому б не спинилось моє око, скрізь і завжди я бачу щось подібне до людей, коней, вовків, гадюк, святих; щось схоже на війну, пожар, бійку чи потоп."
Информация взята с google.com

Yevhen Kartsan

22.05.2018
Величезний природній парк національного значення. Степи, ліси, річки, все це тут є і дуже гарне. Тут є багато видів тварин. Є декілька баз відпочинку, де можна чудово відпочити. Будьте обережні гуляючи лісом, бо недалеко проходить кордон з Росією, не заблукайте.
Информация взята с google.com

Андрій Дегула

13.05.2018
Великий національний природний парк у якому можна насолодитися природою. На території парку є декілька баз відпочинку, на які можна приїхати просто відпочити або порибалити (оскільки недалечко протікає річка Десна). У цьому парку вперше в житті побачив готель для кажанів. Раніше і не знав що таке буває :)
Информация взята с google.com

Sergii Hupalenko

10.05.2018
Унікальна природна пам'ятка яка варта уваги кожного, хто цінує та полюбляє досліджувати флору та фауну
Информация взята с google.com

Подпишитесь на рассылку новостей и предложений от discover.ua и наших партнеров

Нажимая кнопку, вы соглашаетесь с Правилами и условиями.